Ansatte

32 ansatte funnet i avdeling Råvare og prosess:


Viser 1–32 av 32

 

Portrettbilde av Ambjørn Bardal

Ambjørn Bardal

Praktikant
+47 64 97 04 97
ambjorn.bardal@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ulrike Böcker

Ulrike Böcker

Overingeniør
+47 64 97 02 94
ulrike.bocker@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Vibeke Høst

Vibeke Høst

Senioringeniør
+47 64 97 02 85
vibeke.host@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Bijay Kafle mangler

Bijay Kafle

Stipendiat
Ås

Portrettbilde av Shiori Koga

Shiori Koga

Postdoktor
+47 64 97 04 53
Shiori.koga@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Solveig Le Divenah

Solveig Le Divenah

Adm. koordinator
+47 64 97 04 81
solveig.le.divenah@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ingrid Måge

Ingrid Måge

Seniorforsker
+47 64 97 01 45
ingrid.maage@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Tormod Næs

Tormod Næs

Seniorforsker
+47 64 97 01 65
tormod.naes@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ragni Ofstad

Ragni Ofstad

Seniorforsker
+47 64 97 02 93
ragni.ofstad@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Nina Solberg

Nina Solberg

Overingeniør
+47 64 97 03 24
nina.solberg@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Anne Kjersti Uhlen

Anne Kjersti Uhlen

Forsker, bistill.
+47 64 97 02 82
anne.kjersti.uhlen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Eva Veiseth-Kent

Eva Veiseth-Kent

Forskningssjef
+47 64 97 01 33
eva.veiseth-kent@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Jens Petter Wold

Jens Petter Wold

Seniorforsker
+47 64 97 02 35
jens.petter.wold@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Lene Øverby

Lene Øverby

Senioringeniør
+47 64 97 02 48
lene.overby@nofima.no
Ås

32 ansatte funnet i avdeling Råvare og prosess:


Viser 1–32 av 32