Ansatte

400 ansatte funnet:


Viser 1–36 av 400

  Neste

Portrettbilde av Siril Alm

Siril Alm

Forsker
+47 77 62 91 39
siril.alm@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Tove Almquist

Tove Almquist

IT-konsulent
+47 64 97 04 11
tove.almquist@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Marit Sylvia Alskog

Marit Sylvia Alskog

Lønnskonsulent
+47 77 62 90 21
marit.alskog@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Øivind Andersen

Øivind Andersen

Seniorforsker
+47 64 97 03 92
oivind.andersen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Morten Andersen

Morten Andersen

Prosessoperatør
+47 77 62 92 34
morten.andersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bente Asbjørnsen

Bente Asbjørnsen

Senioringeniør
+47 55 50 12 31
bente.asbjornsen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Heidi Ingeborg Asplin

Heidi Ingeborg Asplin

Kvalitetskoordinator
+47 64 97 02 72
heidi.asplin@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kjetil Aune

Kjetil Aune

Bibliotekleder
+47 77 62 90 50
kjetil.aune@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Lars Axelsson

Lars Axelsson

Seniorforsker
+47 64 97 02 88
lars.axelsson@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Simon Ballance

Simon Ballance

Seniorforsker
+47 64 97 04 16
simon.ballance@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kent Berglund

Kent Berglund

Vaktmester
+47 64 97 03 88
kent.berglund@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Silje Kristine Bergum

Silje Kristine Bergum

Senioringeniør
+47 64 97 04 37
silje.bergum@nofima.no
Ås

400 ansatte funnet:


Viser 1–36 av 400

  Neste