Ansatte

15 ansatte funnet i Tromsø i avdeling Produksjonsbiologi:


Viser 1–15 av 15

 

Portrettbilde av Tor Hatten Evensen

Tor Hatten Evensen

Forskningsassistent
+47 77 62 92 49
tor.evensen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Philip John James

Philip John James

Seniorforsker
+47 77 62 91 27
philip.james@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Jelena Kolarevic

Jelena Kolarevic

Seniorforsker, bistill.
+47 900 97 335
Jelena.kolarevic@uit.no
Tromsø

Portrettbilde av Vasco Mota

Vasco Mota

Forsker
+47 77 62 91 25
vasco.mota@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Christopher Noble

Christopher Noble

Seniorforsker
+47 77 62 90 11
chris.noble@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Tina H.E. Thesslund

Tina H.E. Thesslund

Forskningsassistent
+47 77 62 92 17
tina.thesslund@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Hilde Toften

Hilde Toften

Forskningssjef
+47 77 62 90 53
hilde.toften@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Chris Verstege mangler

Chris Verstege

Forskningsassistent
Tromsø

15 ansatte funnet i Tromsø i avdeling Produksjonsbiologi:


Viser 1–15 av 15