Ansatte

14 ansatte funnet i Tromsø i avdeling Produksjonsbiologi:


Viser 1–14 av 14

 

Portrettbilde av Tor Hatten Evensen

Tor Hatten Evensen

Forskningsassistent
+47 77 62 92 49
tor.evensen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Philip John James

Philip John James

Seniorforsker
+47 77 62 91 27
philip.james@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Jelena Kolarevic

Jelena Kolarevic

Seniorforsker
+47 71 40 01 21
Jelena.kolarevic@uit.no
Tromsø

Portrettbilde av Vasco Mota

Vasco Mota

Forsker
+47 77 62 91 25
vasco.mota@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Christopher Noble

Christopher Noble

Seniorforsker
+47 77 62 90 11
chris.noble@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Tina H.E. Thesslund

Tina H.E. Thesslund

Forskningsassistent
+47 77 62 92 17
tina.thesslund@gmail.com
Tromsø

Portrettbilde av Hilde Toften

Hilde Toften

Forskningssjef
+47 77 62 90 53
hilde.toften@nofima.no
Tromsø

14 ansatte funnet i Tromsø i avdeling Produksjonsbiologi:


Viser 1–14 av 14