Ansatte

27 ansatte funnet i Ås i avdeling Sensorikk, forbruker og innovasjon:


Viser 1–27 av 27

 

Portrettbilde av Vicky L. Berg

Vicky L. Berg

Sensorisk dommer
+47 93 44 73 09
vicky.berg@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mats Carlehøg

Mats Carlehøg

Prosjektleder/sensoriker
+47 64 97 01 78
mats.carlehog@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mona Sæter Dahl

Mona Sæter Dahl

Sensorisk dommer
+47 90 79 88 19
mona.sater.dahl@Nofima.no
Ås

Portrettbilde av Anne Kristin Groth Enger

Anne Kristin Groth Enger

Sensorisk dommer
+47 99 60 72 75
kristin.enger@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ervina Ervina

Ervina Ervina

Stipendiat
+47 64 97 01 88
ervina@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Martina Galler

Martina Galler

Stipendiat
+47 64 97 01 08
martina.galler@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Antje Gonera

Antje Gonera

Seniorforsker
+47 64 97 04 55
antje.gonera@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ida Synnøve Bårvåg Grini

Ida Synnøve Bårvåg Grini

Seniorrådgiver
+47 64 97 01 66
ida.grini@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Stine Alm Hersleth

Stine Alm Hersleth

Seniorrådgiver
+47 64 97 03 20
stine.alm.hersleth@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Sigrun Bjørge Løken

Sigrun Bjørge Løken

Sensorisk dommer
+47 99 71 27 93
sigrun.b.loken@Nofima.no
Ås

Portrettbilde av Hanne Kjersti Løkke mangler

Hanne Kjersti Løkke

Sensorisk dommer
+47 99 56 13 43
kjersti.lokke@Nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kristine S Myhrer

Kristine S Myhrer

Prosjektleder/sensoriker
+47 64 97 01 77
kristine.myhrer@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Nina Veflen Olsen

Nina Veflen Olsen

Seniorforsker, bistill.
+47 64 97 04 95
nina.veflen.olsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Einar Risvik

Einar Risvik

Seniorforsker
+47 64 97 01 81
einar.risvik@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Lily Siri Rømcke

Lily Siri Rømcke

Adm. koordinator
+47 64 97 02 47
lily.romcke@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mette Skaland

Mette Skaland

Sensorisk dommer
+47 95 17 97 98
mette.skaland@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Josefine Skaret

Josefine Skaret

Prosjektleder/sensoriker
+47 64 97 01 71
josefine.skaret@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Gry Anette Valstad

Gry Anette Valstad

Sensorisk dommer
+47 90 88 75 57
gry.valstad@Nofima.no
Ås

27 ansatte funnet i Ås i avdeling Sensorikk, forbruker og innovasjon:


Viser 1–27 av 27