Ansatte

395 ansatte funnet:


Viser 37–72 av 395

Portrettbilde av Lidunn Mosaker Boge

Lidunn Mosaker Boge

Kommunikasjonsleder Sjømat
+47 77 62 92 42
lidunn.boge@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Marta Bou Mira

Marta Bou Mira

Forsker
+47 64 97 01 56
marta.bou@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Anne Merethe Brekke

Anne Merethe Brekke

Forskningstekniker
+47 55 50 12 39
anne.merethe.brekke@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Bjørn Brekken

Bjørn Brekken

Kvalitetskoord/driftsansvarlig
+47 55 50 12 71
bjorn.brekken@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Per S. Brunsvik

Per S. Brunsvik

Innovasjonskoordinator
+47 71 40 01 26
per.brunsvik@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Laila Budal

Laila Budal

Næringsmiddeltekniker
+47 51 84 46 33
laila.budal@nofima.no
Stavanger

Portrettbilde av Ulrike Böcker

Ulrike Böcker

Overingeniør
+47 64 97 02 94
ulrike.bocker@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mats Carlehøg

Mats Carlehøg

Prosjektleder/sensoriker
+47 64 97 01 78
mats.carlehog@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mona Sæter Dahl

Mona Sæter Dahl

Sensorisk dommer
+47 90 79 88 19
mona.sater.dahl@Nofima.no
Ås

Portrettbilde av Rita Distad

Rita Distad

Adm. koordinator
+47 64 97 01 09
rita.distad@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ragnhild Dragøy

Ragnhild Dragøy

Forskningssjef
+47 77 62 90 08
ragnhild.dragoy@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bent Magne Dreyer

Bent Magne Dreyer

Forskningssjef
+47 77 62 90 23
bent.dreyer@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Ingrid Eltorn

Ingrid Eltorn

HR Rådgiver
+47 64 97 01 10
Ingrid.eltorn@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Edel Elvevoll mangler

Edel Elvevoll

Seniorrådgiver
+47 99 24 65 79
edel.elvevoll@havarktis.no
Tromsø

Portrettbilde av Anne Kristin Groth Enger

Anne Kristin Groth Enger

Sensorisk dommer
+47 99 60 72 75
kristin.enger@nofima.no
Ås

395 ansatte funnet:


Viser 37–72 av 395