Ansatte

403 ansatte funnet:


Viser 37–72 av 403

Portrettbilde av Lidunn Mosaker Boge

Lidunn Mosaker Boge

Kommunikasjonsleder Sjømat
+47 77 62 92 42
lidunn.boge@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Marta Bou Mira

Marta Bou Mira

Forsker
+47 64 97 01 56
marta.bou@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Anne Merethe Brekke

Anne Merethe Brekke

Forskningstekniker
+47 55 50 12 39
anne.merethe.brekke@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Bjørn Brekken

Bjørn Brekken

Kvalitetskoord/driftsansvarlig
+47 55 50 12 71
bjorn.brekken@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Emil Bremnes

Emil Bremnes

Kommunikasjonsrådgiver
+47 77 62 90 19
emil.bremnes@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Per S. Brunsvik

Per S. Brunsvik

Innovasjonskoordinator
+47 71 40 01 26
per.brunsvik@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Laila Budal

Laila Budal

Næringsmiddeltekniker
+47 51 84 46 33
laila.budal@nofima.no
Stavanger

Portrettbilde av Ulrike Böcker

Ulrike Böcker

Overingeniør
+47 64 97 02 94
ulrike.bocker@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mats Carlehøg

Mats Carlehøg

Prosjektleder/sens.
+47 64 97 01 78
mats.carlehog@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Laura Carraresi mangler

Laura Carraresi

Seniorforsker
Ås

Portrettbilde av Mona Sæter Dahl

Mona Sæter Dahl

Sensorisk dommer
+47 907 98 819
mona.sater.dahl@Nofima.no
Ås

Portrettbilde av Gareth Frank Difford

Gareth Frank Difford

Forsker, bistill.
+47 64 97 04 71
gareth.difford@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Rita Distad

Rita Distad

Adm. koordinator
+47 64 97 01 09
rita.distad@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ragnhild Dragøy

Ragnhild Dragøy

Forskningssjef
+47 77 62 90 08
ragnhild.dragoy@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bent Magne Dreyer

Bent Magne Dreyer

Forskningssjef
+47 77 62 90 23
bent.dreyer@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bernhard Eckel

Bernhard Eckel

Forskningstekniker
+47 71 40 01 66
bernhard.eckel@nofima.no
Sunndalsøra

403 ansatte funnet:


Viser 37–72 av 403