Employees

13 employees found in Tromsø in department Production biology:


Showing 1–13 of 13

 

Portrettbilde av Tor Hatten Evensen

Tor Hatten Evensen

Research Technician
+47 77 62 92 49
tor.evensen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Philip John James

Philip John James

Senior Scientist
+47 77 62 91 27
philip.james@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Vasco Mota

Vasco Mota

Scientist
+47 77 62 91 25
vasco.mota@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Christopher Noble

Christopher Noble

Senior Scientist
+47 77 62 90 11
chris.noble@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Tina H.E. Thesslund

Tina H.E. Thesslund

Research Technician
+47 77 62 92 17
tina.thesslund@gmail.com
Tromsø

Portrettbilde av Hilde Toften

Hilde Toften

Research Director
+47 77 62 90 53
hilde.toften@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Chris Verstege mangler

Chris Verstege

Research Technician
+47 77 62 92 48
chris.verstege@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Xinxin Wang

Xinxin Wang

Scientist
+47 77 62 90 89
xinxin.wang@nofima.no
Tromsø

13 employees found in Tromsø in department Production biology:


Showing 1–13 of 13