Employees

105 employees found in Tromsø:


Showing 37–72 of 105

Portrettbilde av Edgar Henriksen

Edgar Henriksen

Senior Scientist
+47 77 62 90 09
edgar.henriksen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Aleksander Holmen

Aleksander Holmen

Process Technician
+47 77 62 91 42
aleksander.holmen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Pirjo Honkanen

Pirjo Honkanen

Research Director
+47 77 62 90 37
pirjo.honkanen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Philip John James

Philip John James

Senior Scientist
+47 77 62 91 27
philip.james@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Sjurdur Joensen

Sjurdur Joensen

Senior Scientist
+47 77 62 90 77
sjurdur.joensen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bente Johansen

Bente Johansen

Project Controller
+47 77 62 90 83
bente.johansen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Merete Kaspersen

Merete Kaspersen

Human Resources Adviser
+47 77 62 90 17
merete.kaspersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Ingrid Kvalvik

Ingrid Kvalvik

Senior Scientist
+47 77 62 90 43
ingrid.kvalvik@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Morgan Lillegård

Morgan Lillegård

Chief Information Officer
+47 77 62 92 22
morgan.lillegard@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Grete Lorentzen

Grete Lorentzen

Senior Scientist
+47 77 62 90 76
grete.lorentzen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Eirik Mikkelsen

Eirik Mikkelsen

Senior Scientist
+47 77 62 91 30
Eirik.Mikkelsen@Nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Vasco Mota

Vasco Mota

Scientist
+47 77 62 91 25
vasco.mota@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Heidi Nilsen

Heidi Nilsen

Research Director
+47 77 62 90 04
heidi.nilsen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Christopher Noble

Christopher Noble

Senior Scientist
+47 77 62 90 11
chris.noble@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Petter Olsen

Petter Olsen

Senior Scientist
+47 77 62 92 31
petter.olsen@nofima.no
Tromsø

105 employees found in Tromsø:


Showing 37–72 of 105