Employees

105 employees found in Tromsø:


Showing 1–36 of 105

  Next

Portrettbilde av Siril Alm

Siril Alm

Scientist
+47 77 62 91 39
siril.alm@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Marit Sylvia Alskog

Marit Sylvia Alskog

Salary Officer
+47 77 62 90 21
marit.alskog@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Morten Andersen

Morten Andersen

Process Technician
+47 77 62 92 34
morten.andersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kjetil Aune

Kjetil Aune

Chief Librarian
+47 77 62 90 50
kjetil.aune@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Lidunn Mosaker Boge

Lidunn Mosaker Boge

Communication Manager Seafood
+47 77 62 92 42
lidunn.boge@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Ragnhild Dragøy

Ragnhild Dragøy

Research Director
+47 77 62 90 08
ragnhild.whitaker@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bent Magne Dreyer

Bent Magne Dreyer

Research Director
+47 77 62 90 23
bent.dreyer@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Tor Hatten Evensen

Tor Hatten Evensen

Research Technician
+47 77 62 92 49
tor.evensen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Øyvind Fylling-Jensen

Øyvind Fylling-Jensen

CEO, Managing Director
+47 77 62 91 20
oyvind.fylling-jensen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kari Grønlien

Kari Grønlien

Adm. Adviser
+47 77 62 90 42
kari.gronlien@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bjørn Gundersen

Bjørn Gundersen

Head of Laboratory
+47 77 62 90 29
bjorn.gundersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Karsten Heia

Karsten Heia

Senior Scientist
+47 77 62 90 94
karsten.heia@nofima.no
Tromsø

105 employees found in Tromsø:


Showing 1–36 of 105

  Next