Employees

21 employees found in Tromsø in department Administration:


Showing 1–21 of 21

 

Portrettbilde av Marit Sylvia Alskog

Marit Sylvia Alskog

Salary Officer
+47 77 62 90 21
marit.alskog@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kjetil Aune

Kjetil Aune

Chief Librarian
+47 77 62 90 50
kjetil.aune@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Lidunn Mosaker Boge

Lidunn Mosaker Boge

Communication Manager Seafood
+47 77 62 92 42
lidunn.boge@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Øyvind Fylling-Jensen

Øyvind Fylling-Jensen

CEO, Managing Director
+47 77 62 91 20
oyvind.fylling-jensen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kari Grønlien

Kari Grønlien

Adm. Adviser
+47 77 62 90 42
kari.gronlien@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bente Johansen

Bente Johansen

Project Controller
+47 77 62 90 83
bente.johansen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Merete Kaspersen

Merete Kaspersen

Human Resources Adviser
+47 77 62 90 17
merete.kaspersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Morgan Lillegård

Morgan Lillegård

Chief Information Officer
+47 77 62 92 22
morgan.lillegard@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Trine Sigrid Ovesen

Trine Sigrid Ovesen

Adm. Coordinator
+47 77 62 90 01
trine.ovesen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Magnar Pedersen

Magnar Pedersen

Division Director
+47 77 62 90 24
magnar.pedersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kjell-Åge Rognli

Kjell-Åge Rognli

Business Development Manager
+47 77 62 90 12
Kjell-Age.Rognli@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Stig Viken

Stig Viken

Controller
+47 77 62 91 24
stig.viken@nofima.no
Tromsø

21 employees found in Tromsø in department Administration:


Showing 1–21 of 21