Employees

35 employees found in Sunndalsøra in department Infrastructure:


Showing 1–35 of 35

 

Portrettbilde av Jascha Gerwins

Jascha Gerwins

Research Technician
+47 71 40 01 49
jascha.gerwins@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Synnøve Helland

Synnøve Helland

Manager, Research Station
+47 71 40 01 33
synnove.helland@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Erik Åge Klingøy

Erik Åge Klingøy

Manager, Technical Operations
+47 71 40 01 60
erik.age.klingoy@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Frode Nerland

Frode Nerland

Research Technician
+47 71 40 01 13
frode.nerland@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Iren Ness

Iren Ness

Adm. Coordinator
+47 71 40 01 20
iren.ness@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Behzad Rahnama

Behzad Rahnama

Research Technician
+47 71 40 01 40
behzad.rahnama@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Ingrid Moen Sande

Ingrid Moen Sande

Research Technician
+47 71 40 01 18
ingrid.sande@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Rita Storslett

Rita Storslett

Research Technician
+47 71 40 01 29
rita.storslett@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Bjørn Torve

Bjørn Torve

Research Technician
+47 90 86 82 09
bjorn.torve@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Asbjørn Valset

Asbjørn Valset

Research Technician
+47 71 40 01 03
asbjorn.valset@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Karoline Valseth

Karoline Valseth

Research Technician
+47 71 40 01 48
karoline.valseth@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Petter Vådahl

Petter Vådahl

Research Technician
+47 71 40 01 28
petter.vadahl@nofima.no
Sunndalsøra

35 employees found in Sunndalsøra in department Infrastructure:


Showing 1–35 of 35