Employees

49 employees found in Sunndalsøra:


Showing 1–36 of 49

  Next

Portrettbilde av Gerd Marit Berge

Gerd Marit Berge

Senior Scientist
+47 71 40 01 14
gerd.berge@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Per S. Brunsvik

Per S. Brunsvik

Coordinator innovation
+47 71 40 01 26
per.brunsvik@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Jascha Gerwins

Jascha Gerwins

Research Technician
+47 71 40 01 49
jascha.gerwins@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Bjarne Hatlen

Bjarne Hatlen

Senior Scientist
+47 71 40 01 06
bjarne.hatlen@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Synnøve Helland

Synnøve Helland

Manager, Research Station
+47 71 40 01 33
synnove.helland@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Erik Åge Klingøy

Erik Åge Klingøy

Manager, Technical Operations
+47 71 40 01 60
erik.age.klingoy@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Ingrid Lein

Ingrid Lein

Senior Scientist
+47 71 40 01 17
ingrid.lein@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Frode Nerland

Frode Nerland

Research Technician
+47 71 40 01 13
frode.nerland@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Iren Ness

Iren Ness

Adm. Coordinator
+47 71 40 01 20
iren.ness@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Behzad Rahnama

Behzad Rahnama

Research Technician
+47 71 40 01 40
behzad.rahnama@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Ingrid Moen Sande

Ingrid Moen Sande

Research Technician
+47 71 40 01 18
ingrid.sande@nofima.no
Sunndalsøra

49 employees found in Sunndalsøra:


Showing 1–36 of 49

  Next