Employees

398 employees found:


Showing 73–108 of 398

Portrettbilde av Trond Ersvær

Trond Ersvær

Research Technician
+47 55 50 12 12
trond.ersvar@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Tor Hatten Evensen

Tor Hatten Evensen

Research Technician
+47 77 62 92 49
tor.evensen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Øyvind Fylling-Jensen

Øyvind Fylling-Jensen

CEO, Managing Director
+47 77 62 91 20
oyvind.fylling-jensen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Jascha Gerwins

Jascha Gerwins

Research Technician
+47 71 40 01 49
jascha.gerwins@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Bjarne Gjerde

Bjarne Gjerde

Senior Scientist
+47 64 97 04 64
bjarne.gjerde@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Anne Karin Godvik

Anne Karin Godvik

Research Technician
+47 55 50 12 58
anne.karin.godvik@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Antje Gonera

Antje Gonera

Senior Scientist
+47 64 97 04 55
antje.gonera@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Sveinung Grimsby

Sveinung Grimsby

Senior Adviser
+47 64 97 02 46
sveinung.grimsby@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kari Grønlien

Kari Grønlien

Adm. Adviser
+47 77 62 90 42
kari.gronlien@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bjørn Gundersen

Bjørn Gundersen

Head of Laboratory
+47 77 62 90 29
bjorn.gundersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Randi Merete Gursli

Randi Merete Gursli

Laboratory Technician
+47 64 97 03 99
randi.merete.gursli@nofima.no
Ås

398 employees found:


Showing 73–108 of 398