Employees

47 employees found in Bergen:


Showing 37–47 of 47

Portrettbilde av Kjersti M Steinsland mangler

Kjersti M Steinsland

Research Technician
+47 55 50 12 06
kjersti.steinsland@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Anne Lise Steiro

Anne Lise Steiro

Canteen Manager
+47 55 50 12 23
anne.lise.steiro@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Jan Moritz Sørensen

Jan Moritz Sørensen

Research Technician
+47 55 50 12 28
jan.sorensen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Bente E. Torstensen

Bente E. Torstensen

Division Director
+47 55 50 12 18
bente.torstensen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Anne Mari Tveit

Anne Mari Tveit

Coordinator, BioLab
+47 55 50 12 26
anne.mari.tveit@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Rikke Helen Ulvøen

Rikke Helen Ulvøen

Research Technician
+47 55 50 12 19
rikke.helen.ulvoen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Jan Vander Roost

Jan Vander Roost

Principal Engineer
+47 55 50 12 29
jan.vander.roost@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Vidar Yri

Vidar Yri

Caretaker
+47 55 50 12 37
vidar.yri@nofima.no
Bergen

47 employees found in Bergen:


Showing 37–47 of 47