Employees

48 employees found in Bergen:


Showing 1–36 of 48

  Next

Portrettbilde av Sissel Albrektsen

Sissel Albrektsen

Senior Scientist
+47 55 50 12 04
sissel.albrektsen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Bente Asbjørnsen

Bente Asbjørnsen

Senior Engineer
+47 55 50 12 31
bente.asbjornsen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Tone Aspevik

Tone Aspevik

Scientist
+47 55 50 12 44
tone.aspevik@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Trond Ersvær

Trond Ersvær

Research Technician
+47 55 50 12 12
trond.ersvar@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Anne Karin Godvik

Anne Karin Godvik

Research Technician
+47 55 50 12 58
anne.karin.godvik@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Celeste Jacq

Celeste Jacq

Scientist
+47 64 97 04 54
celeste.jacq@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Kari M Lie mangler

Kari M Lie

Senior Engineer
+47 55 50 12 27
kari.lie@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Mohammed M M Miqdad

Mohammed M M Miqdad

Research Technician
+47 55 50 12 08
mohammed.miqdad@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Mari Moren

Mari Moren

Research Director
+47 55 50 12 72
mari.moren@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Rolf Egil Myrmel

Rolf Egil Myrmel

Research Technician
+47 55 11 21 67
rolf.myrmel@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Hilde Njøsen

Hilde Njøsen

Process Technician
+47 55 11 21 78
hilde.njosen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Halvor Nygaard

Halvor Nygaard

Senior Scientist
+47 55 50 12 33
halvor.nygaard@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Åge Oterhals

Åge Oterhals

Senior Scientist
+47 55 50 12 74
aage.oterhals@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Hege Pedersen

Hege Pedersen

Research Technician
+47 55 50 12 13
hege.pedersen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Kjetil Pedersen

Kjetil Pedersen

Work Manager, BioLab
+47 55 50 12 07
kjetil.pedersen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Odd Helge Romarheim

Odd Helge Romarheim

Feed Technology Manager, Scientist
+47 55 11 21 70
Odd.H.Romarheim@nofima.no
Bergen

48 employees found in Bergen:


Showing 1–36 of 48

  Next