Employees

31 employees found in Ås in department Raw materials and process optimization:


Showing 1–31 of 31

 

Portrettbilde av Ingunn Berget

Ingunn Berget

Scientist
+47 64 97 03 22
ingunn.berget@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ulrike Böcker

Ulrike Böcker

Principal Engineer
+47 64 97 02 94
ulrike.bocker@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Vibeke Høst

Vibeke Høst

Senior Engineer
+47 64 97 02 85
vibeke.host@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Solveig Le Divenah

Solveig Le Divenah

Adm. Coordinator
+47 64 97 04 81
solveig.le.divenah@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ingrid Måge

Ingrid Måge

Senior Scientist
+47 64 97 01 45
ingrid.maage@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Tormod Næs

Tormod Næs

Senior Scientist
+47 64 97 01 65
tormod.naes@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ragni Ofstad

Ragni Ofstad

Senior Scientist
+47 64 97 02 93
ragni.ofstad@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mona Elisabeth Pedersen

Mona Elisabeth Pedersen

Senior Scientist
+47 64 97 02 43
mona.pedersen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Nina Solberg

Nina Solberg

Principal Engineer
+47 64 97 03 24
nina.solberg@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Anne Kjersti Uhlen

Anne Kjersti Uhlen

Affilate Scientist
+47 64 97 02 82
anne.kjersti.uhlen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Eva Veiseth-Kent

Eva Veiseth-Kent

Research Director
+47 64 97 01 33
eva.veiseth-kent@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Jens Petter Wold

Jens Petter Wold

Senior Scientist
+47 64 97 02 35
jens.petter.wold@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Lene Øverby

Lene Øverby

Senior Engineer
+47 64 97 02 48
lene.overby@nofima.no
Ås

31 employees found in Ås in department Raw materials and process optimization:


Showing 1–31 of 31