Employees

23 employees found in Ås in department Food and health:


Showing 1–23 of 23

 

Portrettbilde av Simon Ballance

Simon Ballance

Senior Scientist
+47 64 97 04 16
simon.ballance@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Sveinung Grimsby

Sveinung Grimsby

Senior Adviser
+47 64 97 02 46
sveinung.grimsby@nofima.no
Ås

Portrettbilde av John-Erik Haugen

John-Erik Haugen

Senior Scientist
+47 64 97 04 44
john-erik.haugen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kristin Hollung

Kristin Hollung

Research Director
+47 64 97 01 42
kristin.hollung@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Bente Kirkhus

Bente Kirkhus

Senior Scientist
+47 64 97 04 36
bente.kirkhus@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Svein Halvor Knutsen

Svein Halvor Knutsen

Senior Scientist
+47 64 97 03 34
svein.knutsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Astrid Nilsson

Astrid Nilsson

Senior Scientist
+47 64 97 03 06
astrid.nilsson@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Anne Rieder

Anne Rieder

Scientist
+47 64 97 01 75
anne.rieder@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Stefan Sahlstrøm

Stefan Sahlstrøm

Senior Scientist
+47 64 97 01 06
stefan.sahlstrom@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Irene Tabone

Irene Tabone

Adm. Coordinator
+47 64 97 04 75
irene.tabone@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Øydis Ueland

Øydis Ueland

Senior Scientist
+47 64 97 04 94
oydis.ueland@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kjersti Aaby

Kjersti Aaby

Scientist
+47 64 97 02 03
kjersti.aaby@nofima.no
Ås

23 employees found in Ås in department Food and health:


Showing 1–23 of 23