Employees

171 employees found in Ås:


Showing 1–36 of 171

  Next

Portrettbilde av Valérie Lengard Almli

Valérie Lengard Almli

Senior Scientist
+47 64 97 03 05
valerie.lengard@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Tove Almquist

Tove Almquist

IT Consultant
+47 64 97 04 11
tove.almquist@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Øivind Andersen

Øivind Andersen

Senior Scientist
+47 64 97 03 92
oivind.andersen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Heidi Ingeborg Asplin

Heidi Ingeborg Asplin

Quality Coordinator
+47 64 97 02 72
heidi.asplin@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Lars Axelsson

Lars Axelsson

Senior Scientist
+47 64 97 02 88
lars.axelsson@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Simon Ballance

Simon Ballance

Senior Scientist
+47 64 97 04 16
simon.ballance@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Vicky L. Berg

Vicky L. Berg

Sensory Panellist
+47 93 44 73 09
vicky.berg@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ingunn Berget

Ingunn Berget

Scientist
+47 64 97 03 22
ingunn.berget@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kent Berglund

Kent Berglund

Caretaker
+47 64 97 03 88
kent.berglund@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Silje Kristine Bergum

Silje Kristine Bergum

Senior Engineer
+47 64 97 04 37
silje.bergum@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Marta Bou Mira

Marta Bou Mira

Scientist
+47 64 97 01 56
marta.bou@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Solveig Carelius Brustad

Solveig Carelius Brustad

Chief Human Resources Officer
+47 64 97 01 41
solveig.brustad@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ulrike Böcker

Ulrike Böcker

Principal Engineer
+47 64 97 02 94
ulrike.bocker@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mats Carlehøg

Mats Carlehøg

Project Leader/Sensory Scientist
+47 64 97 01 78
mats.carlehog@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mona Sæter Dahl

Mona Sæter Dahl

Sensory Panellist
+47 90 79 88 19
mona.sater.dahl@Nofima.no
Ås

Portrettbilde av Rita Distad

Rita Distad

Adm. Coordinator
+47 64 97 01 09
rita.distad@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ingrid Eltorn

Ingrid Eltorn

Human Resources Adviser
+47 64 97 01 10
Ingrid.eltorn@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Anne Kristin Groth Enger

Anne Kristin Groth Enger

Sensory Panellist
+47 99 60 72 75
kristin.enger@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ervina Ervina

Ervina Ervina

Ph.D. Student
+47 64 97 01 88
ervina@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Martina Galler

Martina Galler

Ph.D. Student
+47 64 97 01 08
martina.galler@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Bjarne Gjerde

Bjarne Gjerde

Senior Scientist
+47 64 97 04 64
bjarne.gjerde@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Antje Gonera

Antje Gonera

Senior Scientist
+47 64 97 04 55
antje.gonera@nofima.no
Ås

171 employees found in Ås:


Showing 1–36 of 171

  Next