Employees

16 employees found in Ås in department Administration:


Showing 1–16 of 16

 

Portrettbilde av Tove Almquist

Tove Almquist

IT Consultant
+47 64 97 04 11
tove.almquist@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Heidi Ingeborg Asplin

Heidi Ingeborg Asplin

Quality Coordinator
+47 64 97 02 72
heidi.asplin@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Wenche Aale Hægermark

Wenche Aale Hægermark

Communicatons Manager Food Science
+47 64 97 02 06
wenche.aale.hagermark@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Martina Kinn

Martina Kinn

Salary Officer
+47 64 97 01 63
martina.kinn@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Sissel Kjærnli

Sissel Kjærnli

Adm. Coordinator
+47 64 97 02 55
sissel.kjarnli@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Reidun Lilleholt Kraugerud

Reidun Lilleholt Kraugerud

Communications Manager Aquaculture
+47 64 97 03 89
reidun.lilleholt@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mads Lillevold

Mads Lillevold

IT Consultant
+47 64 97 03 35
mads.lillevold@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Anne Risbråthe

Anne Risbråthe

EU Controller
+47 64 97 03 26
anne.risbraathe@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Anna Maria Bencze Rørå

Anna Maria Bencze Rørå

Quality Manager
+47 64 97 03 94
mia.rora@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Camilla Røsjø

Camilla Røsjø

Division Director
+47 64 97 03 50
camilla.rosjo@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Liv Westad

Liv Westad

Project Controller
+47 64 97 01 43
liv.westad@nofima.no
Ås

16 employees found in Ås in department Administration:


Showing 1–16 of 16