Employees

22 employees found in department Nutrition and feed technology:


Showing 1–12 of 22

  Next

Portrettbilde av Sissel Albrektsen

Sissel Albrektsen

Senior Scientist
+47 55 50 12 04
sissel.albrektsen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Tone Aspevik

Tone Aspevik

Scientist
+47 55 50 12 44
tone.aspevik@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Gerd Marit Berge

Gerd Marit Berge

Senior Scientist
+47 71 40 01 14
gerd.berge@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Marta Bou Mira

Marta Bou Mira

Scientist
+47 64 97 01 56
marta.bou@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Bjarne Hatlen

Bjarne Hatlen

Senior Scientist
+47 71 40 01 06
bjarne.hatlen@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Mari Moren

Mari Moren

Research Director
+47 55 50 12 72
mari.moren@nofima.no
Bergen

22 employees found in department Nutrition and feed technology:


Showing 1–12 of 22

  Next