Employees

44 employees found in department Laboratories:


Showing 1–36 of 44

  Next

Portrettbilde av Silje Kristine Bergum

Silje Kristine Bergum

Senior Engineer
+47 64 97 04 37
silje.bergum@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ulrike Böcker

Ulrike Böcker

Principal Engineer
+47 64 97 02 94
ulrike.bocker@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Signe Marie Drømtorp

Signe Marie Drømtorp

Senior Engineer
+47 64 97 03 19
signe.dromtorp@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Bjørn Gundersen

Bjørn Gundersen

Head of Laboratory
+47 77 62 90 29
bjorn.gundersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Randi Merete Gursli

Randi Merete Gursli

Laboratory Technician
+47 64 97 03 99
randi.merete.gursli@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Hilde Haver

Hilde Haver

Laboratory Technician
+47 64 97 01 67
hilde.haver@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Vibeke Høst

Vibeke Høst

Senior Engineer
+47 64 97 02 85
vibeke.host@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Silje Johansen

Silje Johansen

Head of Laboratory
+47 64 97 01 61
silje.johansen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Tove Maugesten

Tove Maugesten

Head of Laboratory
+47 64 97 02 45
tove.maugesten@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ane Meisland

Ane Meisland

Senior Engineer
+47 64 97 04 39
ane.meisland@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Hege Munck

Hege Munck

Department Manager
+47 64 97 04 43
hege.munck@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mona Ringstad

Mona Ringstad

Senior Engineer
+47 64 97 02 51
mona.ringstad@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Elin Kristianne Sandaker

Elin Kristianne Sandaker

Research Technician
+47 77 62 92 08
elin.sandaker@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Dimitrios Tzimorotas

Dimitrios Tzimorotas

Principal Engineer
+47 64 97 04 89
dimitrios.tzimorotas@nofima.no
Ås

44 employees found in department Laboratories:


Showing 1–36 of 44

  Next