Employees

22 employees found in department Infrastructure:


Showing 1–22 of 22

 

Portrettbilde av Kent Berglund

Kent Berglund

Caretaker
+47 64 97 03 88
kent.berglund@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Arni Theodor Gislason

Arni Theodor Gislason

Canteen Personnel
+47 938 05 808
arni.gislason@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Gunhild Heisholt

Gunhild Heisholt

Canteen Personnel
+47 77 62 90 06
gunhild.heisholt@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Synnøve Helland

Synnøve Helland

Manager, Research Station
+47 71 40 01 33
synnove.helland@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Teijo Antero Idstrøm

Teijo Antero Idstrøm

Canteen Personnel
+47 95 27 21 18
teijo.idstrom@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bjarne Isaksen

Bjarne Isaksen

Canteen Personnel
+47 454 50 453
bjarne.isaksen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Iren Ness

Iren Ness

Adm. Coordinator
+47 71 40 01 20
iren.ness@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Bodil E Salomonsen

Bodil E Salomonsen

Operations Manager
+47 77 62 90 54
bodil.salomonsen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Ruben Simonsen

Ruben Simonsen

Operations Technician
+47 64 97 01 22
ruben.simonsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Robert Simonsen

Robert Simonsen

Operations Manager
+47 64 97 01 79
robert.simonsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Anne Lise Steiro

Anne Lise Steiro

Canteen Manager
+47 55 50 12 23
anne.lise.steiro@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Vidar Yri

Vidar Yri

Caretaker
+47 55 50 12 37
vidar.yri@nofima.no
Bergen

22 employees found in department Infrastructure:


Showing 1–22 of 22