Employees

24 employees found in department Infrastructure:


Showing 1–24 of 24

 

Portrettbilde av Kent Berglund

Kent Berglund

Caretaker
+47 64 97 03 88
kent.berglund@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Synnøve Helland

Synnøve Helland

Manager, Research Station
+47 71 40 01 33
synnove.helland@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Erik Åge Klingøy

Erik Åge Klingøy

Manager, Technical Operations
+47 71 40 01 60
erik.age.klingoy@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Iren Ness

Iren Ness

Adm. Coordinator
+47 71 40 01 20
iren.ness@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Bodil E Salomonsen

Bodil E Salomonsen

Operations Manager
+47 77 62 90 54
bodil.salomonsen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Robert Simonsen

Robert Simonsen

Operations Manager
+47 64 97 01 79
robert.simonsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ruben Simonsen

Ruben Simonsen

Operations Technician
+47 64 97 01 22
ruben.simonsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Vidar Yri

Vidar Yri

Caretaker
+47 55 50 12 37
vidar.yri@nofima.no
Bergen

24 employees found in department Infrastructure:


Showing 1–24 of 24