Employees

48 employees found in department Infrastructure:


Showing 1–36 of 48

  Next

Portrettbilde av Kent Berglund

Kent Berglund

Caretaker
+47 64 97 03 88
kent.berglund@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Jascha Gerwins

Jascha Gerwins

Research Technician
+47 71 40 01 49
jascha.gerwins@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Synnøve Helland

Synnøve Helland

Manager, Research Station
+47 71 40 01 33
synnove.helland@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Erik Åge Klingøy

Erik Åge Klingøy

Manager, Technical Operations
+47 71 40 01 60
erik.age.klingoy@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Frode Nerland

Frode Nerland

Research Technician
+47 71 40 01 13
frode.nerland@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Iren Ness

Iren Ness

Adm. Coordinator
+47 71 40 01 20
iren.ness@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Magne Nordvik

Magne Nordvik

Research Technician
+47 71 40 01 25
magne.nordvik@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Behzad Rahnama

Behzad Rahnama

Research Technician
+47 71 40 01 40
behzad.rahnama@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Bodil E Salomonsen

Bodil E Salomonsen

Operations Manager
+47 77 62 90 54
bodil.salomonsen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Ingrid Moen Sande

Ingrid Moen Sande

Research Technician
+47 71 40 01 18
ingrid.sande@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Robert Simonsen

Robert Simonsen

Operations Manager
+47 64 97 01 79
robert.simonsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ruben Simonsen

Ruben Simonsen

Operations Technician
+47 64 97 01 22
ruben.simonsen@nofima.no
Ås

48 employees found in department Infrastructure:


Showing 1–36 of 48

  Next