Employees

19 employees found in department Industrial economics:


Showing 1–12 of 19

  Next

Portrettbilde av Bent Magne Dreyer

Bent Magne Dreyer

Research Director
+47 77 62 90 23
bent.dreyer@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Silje Elde

Silje Elde

Scientist
+47 77 62 90 86
silje.elde@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Edgar Henriksen

Edgar Henriksen

Senior Scientist
+47 77 62 90 09
edgar.henriksen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kine Mari Karlsen

Kine Mari Karlsen

Senior Scientist
+47 77 62 91 41
kine.karlsen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Ingrid Kvalvik

Ingrid Kvalvik

Senior Scientist
+47 77 62 90 43
ingrid.kvalvik@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Eirik Mikkelsen

Eirik Mikkelsen

Senior Scientist
+47 77 62 91 30
Eirik.Mikkelsen@Nofima.no
Tromsø

19 employees found in department Industrial economics:


Showing 1–12 of 19

  Next