Employees

19 employees found in department Food safety and quality:


Showing 1–19 of 19

 

Portrettbilde av Lars Axelsson

Lars Axelsson

Senior Scientist
+47 64 97 02 88
lars.axelsson@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Even Heir

Even Heir

Senior Scientist
+47 64 97 02 11
even.heir@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Askild Lorentz Holck

Askild Lorentz Holck

Senior Scientist
+47 64 97 02 13
askild.holck@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Cathrine Finne Kure

Cathrine Finne Kure

Research Director, Acting
+47 64 97 03 32
cathrine.finne.kure@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Solveig Langsrud

Solveig Langsrud

Senior Scientist
+47 64 97 01 82
solveig.langsrud@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Hanne Larsen

Hanne Larsen

Senior Scientist
+47 64 97 02 54
hanne.larsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Isabell Urdahl Lien

Isabell Urdahl Lien

Head of Secretariat, Packaging Convention
+47 64 97 01 46
isabell.lien@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Birgitte Moen

Birgitte Moen

Scientist
+47 64 97 01 19
birgitte.moen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Helga Næs

Helga Næs

Research Director
+47 64 97 02 96
helga.naes@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ida Rud

Ida Rud

Scientist
+47 64 97 02 36
ida.rud@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Jawad Sarfraz

Jawad Sarfraz

Scientist
+47 64 97 01 47
jawad.sarfraz@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Eva Wagner

Eva Wagner

Postdoc
+47 64 97 01 26
Eva.Wagner@Nofima.no
Ås

19 employees found in department Food safety and quality:


Showing 1–19 of 19