Employees

20 employees found in department Food safety and quality:


Showing 1–12 of 20

  Next

Portrettbilde av Lars Axelsson

Lars Axelsson

Senior Scientist
+47 64 97 02 88
lars.axelsson@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Even Heir

Even Heir

Senior Scientist
+47 64 97 02 11
even.heir@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Askild Lorentz Holck

Askild Lorentz Holck

Senior Scientist
+47 64 97 02 13
askild.holck@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Cathrine Finne Kure

Cathrine Finne Kure

EU coordinator/Senior Project Leader
+47 64 97 03 32
cathrine.finne.kure@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Solveig Langsrud

Solveig Langsrud

Senior Scientist
+47 64 97 01 82
solveig.langsrud@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Hanne Larsen

Hanne Larsen

Senior Scientist
+47 64 97 02 54
hanne.larsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Isabell Urdahl Lien

Isabell Urdahl Lien

Head of Secretariat, Packaging Convention
+47 64 97 01 46
isabell.lien@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Birgitte Moen

Birgitte Moen

Scientist
+47 64 97 01 19
birgitte.moen@nofima.no
Ås

20 employees found in department Food safety and quality:


Showing 1–12 of 20

  Next