Employees

16 employees found in department Consumer and Sensory Sciences:


Showing 1–16 of 16

 

Portrettbilde av Valérie Lengard Almli

Valérie Lengard Almli

Senior Scientist
+47 64 97 03 05
valerie.lengard@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mats Carlehøg

Mats Carlehøg

Project Leader/Sensory Scientist
+47 64 97 01 78
mats.carlehog@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ervina Ervina

Ervina Ervina

Ph.D. Student
+47 64 97 01 88
ervina@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Martina Galler

Martina Galler

Ph.D. Student
+47 64 97 01 08
martina.galler@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Antje Gonera

Antje Gonera

Senior Scientist
+47 64 97 04 55
antje.gonera@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Margrethe Hersleth

Margrethe Hersleth

Research Director
+47 64 97 01 59
margrethe.hersleth@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kristine S Myhrer

Kristine S Myhrer

Project Leader/Sensory Scientist
+47 64 97 01 77
kristine.myhrer@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Nina Veflen Olsen

Nina Veflen Olsen

Affiliate Senior Scientist
+47 64 97 04 95
nina.veflen.olsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Einar Risvik

Einar Risvik

Senior Scientist
+47 64 97 01 81
einar.risvik@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Lily Siri Rømcke

Lily Siri Rømcke

Adm. Coordinator
+47 64 97 02 47
lily.romcke@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Josefine Skaret

Josefine Skaret

Project Leader/Sensory Scientist
+47 64 97 01 71
josefine.skaret@nofima.no
Ås

16 employees found in department Consumer and Sensory Sciences:


Showing 1–16 of 16