Employees

27 employees found in department BioLab:


Showing 1–27 of 27

 

Portrettbilde av Bente Asbjørnsen

Bente Asbjørnsen

Senior Engineer
+47 55 50 12 31
bente.asbjornsen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Trond Ersvær

Trond Ersvær

Research Technician
+47 55 50 12 12
trond.ersvar@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Anne Karin Godvik

Anne Karin Godvik

Research Technician
+47 55 50 12 58
anne.karin.godvik@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Kari M Lie mangler

Kari M Lie

Senior Engineer
+47 55 50 12 27
kari.lie@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Mohammed M M Miqdad

Mohammed M M Miqdad

Research Technician
+47 55 50 12 08
mohammed.miqdad@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Kjetil Pedersen

Kjetil Pedersen

Work Manager, BioLab
+47 55 50 12 07
kjetil.pedersen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Hege Pedersen

Hege Pedersen

Research Technician
+47 55 50 12 13
hege.pedersen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Kjersti M Steinsland mangler

Kjersti M Steinsland

Research Technician
+47 55 50 12 06
kjersti.steinsland@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Jan Moritz Sørensen

Jan Moritz Sørensen

Research Technician
+47 55 50 12 28
jan.sorensen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Anne Mari Tveit

Anne Mari Tveit

Coordinator, BioLab
+47 55 50 12 26
anne.mari.tveit@nofima.no
Bergen

27 employees found in department BioLab:


Showing 1–27 of 27