Employees

31 employees found in department Administration:


Showing 1–12 of 31

  Next

Portrettbilde av Tove Almquist

Tove Almquist

IT Consultant
+47 64 97 04 11
tove.almquist@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Marit Sylvia Alskog

Marit Sylvia Alskog

Salary Officer
+47 77 62 90 21
marit.alskog@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Heidi Ingeborg Asplin

Heidi Ingeborg Asplin

Quality Coordinator
+47 64 97 02 72
heidi.asplin@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Lidunn Mosaker Boge

Lidunn Mosaker Boge

Communication Manager Seafood
+47 77 62 92 42
lidunn.boge@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bjørn Brekken

Bjørn Brekken

Head of Administration
+47 55 50 12 71
bjorn.brekken@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Inger Falck

Inger Falck

Human Resources Adviser
+47 77 62 90 16
inger.falck@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Øyvind Fylling-Jensen

Øyvind Fylling-Jensen

CEO, Managing Director
+47 77 62 91 20
oyvind.fylling-jensen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kari Grønlien

Kari Grønlien

Adm. Adviser
+47 77 62 90 42
kari.gronlien@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Wenche Aale Hægermark

Wenche Aale Hægermark

Communicatons Manager Food Science
+47 64 97 02 06
wenche.aale.hagermark@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Bente Johansen

Bente Johansen

Project Controller
+47 77 62 90 83
bente.johansen@nofima.no
Tromsø

31 employees found in department Administration:


Showing 1–12 of 31

  Next