Ansatte

105 ansatte funnet i Tromsø:


Viser 1–36 av 105

  Neste

Portrettbilde av Siril Alm

Siril Alm

Forsker
+47 77 62 91 39
siril.alm@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Marit Sylvia Alskog

Marit Sylvia Alskog

Lønnskonsulent
+47 77 62 90 21
marit.alskog@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Morten Andersen

Morten Andersen

Prosessoperatør
+47 77 62 92 34
morten.andersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kjetil Aune

Kjetil Aune

Bibliotekleder
+47 77 62 90 50
kjetil.aune@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Lidunn Mosaker Boge

Lidunn Mosaker Boge

Kommunikasjonsleder Sjømat
+47 77 62 92 42
lidunn.boge@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bent Magne Dreyer

Bent Magne Dreyer

Forskningssjef
+47 77 62 90 23
bent.dreyer@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Tor Hatten Evensen

Tor Hatten Evensen

Forskningsassistent
+47 77 62 92 49
tor.evensen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kari Grønlien

Kari Grønlien

Adm. rådgiver
+47 77 62 90 42
kari.gronlien@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bjørn Gundersen

Bjørn Gundersen

Laboratorieleder
+47 77 62 90 29
bjorn.gundersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Karsten Heia

Karsten Heia

Seniorforsker
+47 77 62 90 94
karsten.heia@nofima.no
Tromsø

105 ansatte funnet i Tromsø:


Viser 1–36 av 105

  Neste