Ansatte

22 ansatte funnet i Tromsø i avdeling Administrasjon:


Viser 1–22 av 22

 

Portrettbilde av Marit Sylvia Alskog

Marit Sylvia Alskog

Lønnskonsulent
+47 77 62 90 21
marit.alskog@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kjetil Aune

Kjetil Aune

Bibliotekleder
+47 77 62 90 50
kjetil.aune@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Lidunn Mosaker Boge

Lidunn Mosaker Boge

Kommunikasjonsleder Sjømat
+47 77 62 92 42
lidunn.boge@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Inger Falck

Inger Falck

HR Rådgiver
+47 77 62 90 16
inger.falck@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kari Grønlien

Kari Grønlien

Adm. rådgiver
+47 77 62 90 42
kari.gronlien@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bente Johansen

Bente Johansen

Prosjektcontroller
+47 77 62 90 83
bente.johansen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Morgan Lillegård

Morgan Lillegård

Kommunikasjonsdirektør
+47 77 62 92 22
morgan.lillegard@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Trine Sigrid Ovesen

Trine Sigrid Ovesen

Adm. koordinator
+47 77 62 90 01
trine.ovesen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Magnar Pedersen

Magnar Pedersen

Divisjonsdirektør
+47 77 62 90 24
magnar.pedersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kjell-Åge Rognli

Kjell-Åge Rognli

Forretningsutviklingssjef
+47 77 62 90 12
Kjell-Age.Rognli@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Stig Viken

Stig Viken

Controller
+47 77 62 91 24
stig.viken@nofima.no
Tromsø

22 ansatte funnet i Tromsø i avdeling Administrasjon:


Viser 1–22 av 22