Ansatte

48 ansatte funnet i Bergen:


Viser 1–36 av 48

  Neste

Portrettbilde av Bente Asbjørnsen

Bente Asbjørnsen

Senioringeniør
+47 55 50 12 31
bente.asbjornsen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Bjørn Brekken

Bjørn Brekken

Kvalitetskoord/driftsansvarlig
+47 55 50 12 71
bjorn.brekken@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Trond Ersvær

Trond Ersvær

Forskningstekniker
+47 55 50 12 12
trond.ersvar@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Anne Karin Godvik

Anne Karin Godvik

Forskningstekniker
+47 55 50 12 58
anne.karin.godvik@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Kari M Lie mangler

Kari M Lie

Senioringeniør
+47 55 50 12 27
kari.lie@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Mohammed M M Miqdad

Mohammed M M Miqdad

Forskningstekniker
+47 55 50 12 08
mohammed.miqdad@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Mari Moren

Mari Moren

Forskningssjef
+47 55 50 12 72
mari.moren@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Rolf Egil Myrmel

Rolf Egil Myrmel

Forskningstekniker
+47 55 11 21 67
rolf.myrmel@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Hilde Njøsen

Hilde Njøsen

Prosessoperatør
+47 55 11 21 78
hilde.njosen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Halvor Nygaard

Halvor Nygaard

Seniorforsker
+47 55 50 12 33
halvor.nygaard@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Åge Oterhals

Åge Oterhals

Seniorforsker
+47 55 50 12 74
aage.oterhals@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Kjetil Pedersen

Kjetil Pedersen

Arbeidsleder, Biolab
+47 55 50 12 07
kjetil.pedersen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Hege Pedersen

Hege Pedersen

Forskningstekniker
+47 55 50 12 13
hege.pedersen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Odd Helge Romarheim

Odd Helge Romarheim

Leder/ Forsker Fôrteknolog
+47 55 11 21 70
Odd.H.Romarheim@nofima.no
Bergen

48 ansatte funnet i Bergen:


Viser 1–36 av 48

  Neste