Ansatte

38 ansatte funnet i Ås i avdeling Laboratorier:


Viser 1–36 av 38

  Neste

Portrettbilde av Silje Kristine Bergum

Silje Kristine Bergum

Senioringeniør
+47 64 97 04 37
silje.bergum@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ulrike Böcker

Ulrike Böcker

Overingeniør
+47 64 97 02 94
ulrike.bocker@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Signe Marie Drømtorp

Signe Marie Drømtorp

Senioringeniør
+47 64 97 03 19
signe.dromtorp@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Hilde Haver

Hilde Haver

Lab betjent
+47 64 97 01 67
hilde.haver.solli@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Vibeke Høst

Vibeke Høst

Senioringeniør
+47 64 97 02 85
vibeke.host@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Silje Johansen

Silje Johansen

Laboratorieleder
+47 64 97 01 61
silje.johansen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Tove Maugesten

Tove Maugesten

Laboratorieleder
+47 64 97 02 45
tove.maugesten@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ane Meisland

Ane Meisland

Senioringeniør
+47 64 97 04 39
ane.meisland@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Hege Munck

Hege Munck

Avdelingsleder
+47 64 97 04 43
hege.munck@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mona Ringstad

Mona Ringstad

Senioringeniør
+47 64 97 02 51
mona.ringstad@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Karen Wahlstrøm Sanden

Karen Wahlstrøm Sanden

Laboratorieleder
+47 64 97 03 08
karen.sanden@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Vibeke Voldvik

Vibeke Voldvik

Senioringeniør
+47 64 97 01 51
vibeke.voldvik@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Hanne Kristine Zobel

Hanne Kristine Zobel

Senioringeniør
+47 64 97 03 36
hanne.zobel@nofima.no
Ås

38 ansatte funnet i Ås i avdeling Laboratorier:


Viser 1–36 av 38

  Neste