Ansatte

171 ansatte funnet i Ås:


Viser 1–36 av 171

  Neste

Portrettbilde av Tove Almquist

Tove Almquist

IT-konsulent
+47 64 97 04 11
tove.almquist@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Øivind Andersen

Øivind Andersen

Seniorforsker
+47 64 97 03 92
oivind.andersen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Heidi Ingeborg Asplin

Heidi Ingeborg Asplin

Kvalitetskoordinator
+47 64 97 02 72
heidi.asplin@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Lars Axelsson

Lars Axelsson

Seniorforsker
+47 64 97 02 88
lars.axelsson@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Simon Ballance

Simon Ballance

Seniorforsker
+47 64 97 04 16
simon.ballance@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kent Berglund

Kent Berglund

Vaktmester
+47 64 97 03 88
kent.berglund@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Silje Kristine Bergum

Silje Kristine Bergum

Senioringeniør
+47 64 97 04 37
silje.bergum@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Marta Bou Mira

Marta Bou Mira

Forsker
+47 64 97 01 56
marta.bou@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ulrike Böcker

Ulrike Böcker

Overingeniør
+47 64 97 02 94
ulrike.bocker@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mats Carlehøg

Mats Carlehøg

Prosjektleder/sensoriker
+47 64 97 01 78
mats.carlehog@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Rita Distad

Rita Distad

Adm. koordinator
+47 64 97 01 09
rita.distad@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ingrid Eltorn

Ingrid Eltorn

HR Rådgiver
+47 64 97 01 10
Ingrid.eltorn@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ervina Ervina

Ervina Ervina

Stipendiat
+47 64 97 01 88
ervina@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Martina Galler

Martina Galler

Stipendiat
+47 64 97 01 08
martina.galler@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Bjarne Gjerde

Bjarne Gjerde

Seniorforsker
+47 64 97 04 64
bjarne.gjerde@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Antje Gonera

Antje Gonera

Seniorforsker
+47 64 97 04 55
antje.gonera@nofima.no
Ås

171 ansatte funnet i Ås:


Viser 1–36 av 171

  Neste