Ansatte

20 ansatte funnet i avdeling Trygg og holdbar mat:


Viser 1–12 av 20

  Neste

Portrettbilde av Lars Axelsson

Lars Axelsson

Seniorforsker
+47 64 97 02 88
lars.axelsson@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Therese A. Hagtvedt

Therese A. Hagtvedt

Seniorrådgiver
+47 64 97 03 31
therese.hagtvedt@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Even Heir

Even Heir

Seniorforsker
+47 64 97 02 11
even.heir@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Askild Lorentz Holck

Askild Lorentz Holck

Seniorforsker
+47 64 97 02 13
askild.holck@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Cathrine Finne Kure

Cathrine Finne Kure

EU-koordinator/senior prosjektleder
+47 64 97 03 32
cathrine.finne.kure@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Solveig Langsrud

Solveig Langsrud

Seniorforsker
+47 64 97 01 82
solveig.langsrud@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Hanne Larsen

Hanne Larsen

Seniorforsker
+47 64 97 02 54
hanne.larsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Isabell Urdahl Lien

Isabell Urdahl Lien

Sekretariatsleder EMB
+47 64 97 01 46
isabell.lien@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Anette McLeod

Anette McLeod

Postdoktor
+47 64 97 03 21
anette.mcleod@nofima.no
Ås

20 ansatte funnet i avdeling Trygg og holdbar mat:


Viser 1–12 av 20

  Neste