Ansatte

19 ansatte funnet i avdeling Mat og helse:


Viser 1–12 av 19

  Neste

Portrettbilde av Simon Ballance

Simon Ballance

Seniorforsker
+47 64 97 04 16
simon.ballance@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Sveinung Grimsby

Sveinung Grimsby

Seniorrådgiver
+47 64 97 02 46
sveinung.grimsby@nofima.no
Ås

Portrettbilde av John-Erik Haugen

John-Erik Haugen

Seniorforsker
+47 64 97 04 44
john-erik.haugen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kristin Hollung

Kristin Hollung

Forskningssjef
+47 64 97 01 42
kristin.hollung@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Bente Kirkhus

Bente Kirkhus

Seniorforsker
+47 64 97 04 36
bente.kirkhus@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Svein Halvor Knutsen

Svein Halvor Knutsen

Seniorforsker
+47 64 97 03 34
svein.knutsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Astrid Nilsson

Astrid Nilsson

Seniorforsker
+47 64 97 03 06
astrid.nilsson@nofima.no
Ås

19 ansatte funnet i avdeling Mat og helse:


Viser 1–12 av 19

  Neste