Ansatte

43 ansatte funnet i avdeling Laboratorier:


Viser 1–36 av 43

  Neste

Portrettbilde av Silje Kristine Bergum

Silje Kristine Bergum

Senioringeniør
+47 64 97 04 37
silje.bergum@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ulrike Böcker

Ulrike Böcker

Overingeniør
+47 64 97 02 94
ulrike.bocker@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Bjørn Gundersen

Bjørn Gundersen

Laboratorieleder
+47 77 62 90 29
bjorn.gundersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Hilde Haver

Hilde Haver

Labassistent
+47 64 97 01 67
hilde.haver@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Vibeke Høst

Vibeke Høst

Senioringeniør
+47 64 97 02 85
vibeke.host@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Silje Johansen

Silje Johansen

Laboratorieleder
+47 64 97 01 61
silje.johansen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Tove Maugesten

Tove Maugesten

Laboratorieleder
+47 64 97 02 45
tove.maugesten@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Ane Meisland

Ane Meisland

Senioringeniør
+47 64 97 04 39
ane.meisland@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Hege Munck

Hege Munck

Avdelingsleder
+47 64 97 04 43
hege.munck@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Mona Ringstad

Mona Ringstad

Senioringeniør
+47 64 97 02 51
mona.ringstad@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Elin Kristianne Sandaker

Elin Kristianne Sandaker

Forskningstekniker
+47 77 62 92 08
elin.sandaker@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Vibeke Voldvik

Vibeke Voldvik

Senioringeniør
+47 64 97 01 51
vibeke.voldvik@nofima.no
Ås

43 ansatte funnet i avdeling Laboratorier:


Viser 1–36 av 43

  Neste