Ansatte

25 ansatte funnet i avdeling Infrastruktur:


Viser 1–25 av 25

 

Portrettbilde av Kent Berglund

Kent Berglund

Vaktmester
+47 64 97 03 88
kent.berglund@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Synnøve Helland

Synnøve Helland

Leder, Forskningsstasjon
+47 71 40 01 33
synnove.helland@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Valeria Ivanova

Valeria Ivanova

Systemkoordinator
+47 71 40 01 38
valeria.ivanova@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Sissel Nergaard

Sissel Nergaard

Forsøkskoordinator
+47 71 40 01 44
sissel.nergaard@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Iren Ness

Iren Ness

Adm. koordinator
+47 71 40 01 20
iren.ness@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Ruben Simonsen

Ruben Simonsen

Driftstekniker
+47 64 97 01 22
ruben.simonsen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Vidar Yri

Vidar Yri

Vaktmester
+47 55 50 12 37
vidar.yri@nofima.no
Bergen

25 ansatte funnet i avdeling Infrastruktur:


Viser 1–25 av 25