Ansatte

47 ansatte funnet i avdeling Infrastruktur:


Viser 1–36 av 47

  Neste

Portrettbilde av Kent Berglund

Kent Berglund

Vaktmester
+47 64 97 03 88
kent.berglund@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Jascha Gerwins

Jascha Gerwins

Forskningstekniker
+47 71 40 01 49
jascha.gerwins@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Synnøve Helland

Synnøve Helland

Leder, Forskningsstasjon
+47 71 40 01 33
synnove.helland@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Valeria Ivanova

Valeria Ivanova

Systemkoordinator
+47 71 40 01 38
valeria.ivanova@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Sissel Nergaard

Sissel Nergaard

Forsøkskoordinator
+47 71 40 01 44
sissel.nergaard@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Frode Nerland

Frode Nerland

Forskningstekniker
+47 71 40 01 13
frode.nerland@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Iren Ness

Iren Ness

Adm. koordinator
+47 71 40 01 20
iren.ness@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Behzad Rahnama

Behzad Rahnama

Forsøkstekniker
+47 71 40 01 40
behzad.rahnama@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Ingrid Moen Sande

Ingrid Moen Sande

Forskningstekniker
+47 71 40 01 18
ingrid.sande@nofima.no
Sunndalsøra

47 ansatte funnet i avdeling Infrastruktur:


Viser 1–36 av 47

  Neste