Ansatte

27 ansatte funnet i avdeling BioLab:


Viser 1–27 av 27

 

Portrettbilde av Bente Asbjørnsen

Bente Asbjørnsen

Senioringeniør
+47 55 50 12 31
bente.asbjornsen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Anne Merethe Brekke

Anne Merethe Brekke

Forskningstekniker
+47 55 50 12 39
anne.merethe.brekke@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Trond Ersvær

Trond Ersvær

Forskningstekniker
+47 55 50 12 12
trond.ersvar@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Anne Karin Godvik

Anne Karin Godvik

Forskningstekniker
+47 55 50 12 58
anne.karin.godvik@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Kari M Lie mangler

Kari M Lie

Senioringeniør
+47 55 50 12 27
kari.lie@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Mohammed M M Miqdad

Mohammed M M Miqdad

Forskningstekniker
+47 55 50 12 08
mohammed.miqdad@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Thu-Thao Nguyen

Thu-Thao Nguyen

Laboratorieadministrator
+47 55 50 12 63
thu-thao.nguyen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Tonje Næss

Tonje Næss

Ingeniør
+47 55 50 12 21
tonje.nass@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Kjetil Pedersen

Kjetil Pedersen

Arbeidsleder, Biolab
+47 55 50 12 07
kjetil.pedersen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Hege Pedersen

Hege Pedersen

Forskningstekniker
+47 55 50 12 13
hege.pedersen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Kjersti M Steinsland mangler

Kjersti M Steinsland

Forskningstekniker
+47 55 50 12 06
kjersti.steinsland@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Jan Moritz Sørensen

Jan Moritz Sørensen

Forskningstekniker
+47 55 50 12 28
jan.sorensen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Anne Mari Tveit

Anne Mari Tveit

Oppdragskoordinator, Biolab
+47 55 50 12 26
anne.mari.tveit@nofima.no
Bergen

27 ansatte funnet i avdeling BioLab:


Viser 1–27 av 27