Ansatte

31 ansatte funnet i avdeling Administrasjon:


Viser 1–12 av 31

  Neste

Portrettbilde av Tove Almquist

Tove Almquist

IT-konsulent
+47 64 97 04 11
tove.almquist@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Marit Sylvia Alskog

Marit Sylvia Alskog

Lønnskonsulent
+47 77 62 90 21
marit.alskog@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Heidi Ingeborg Asplin

Heidi Ingeborg Asplin

Kvalitetskoordinator
+47 64 97 02 72
heidi.asplin@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Lidunn Mosaker Boge

Lidunn Mosaker Boge

Kommunikasjonsleder Sjømat
+47 77 62 92 42
lidunn.boge@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Inger Falck

Inger Falck

Personalsjef
+47 77 62 90 16
inger.falck@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Kari Grønlien

Kari Grønlien

Adm. rådgiver
+47 77 62 90 42
kari.gronlien@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Wenche Aale Hægermark

Wenche Aale Hægermark

Kommunikasjonsleder Mat
+47 64 97 02 06
wenche.aale.hagermark@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Bente Johansen

Bente Johansen

Prosjektcontroller
+47 77 62 90 83
bente.johansen@nofima.no
Tromsø

31 ansatte funnet i avdeling Administrasjon:


Viser 1–12 av 31

  Neste