Ansatte

40 ansatte funnet i avdeling Administrasjon:


Viser 1–36 av 40

  Neste

Portrettbilde av Tove Almquist

Tove Almquist

IT-konsulent
+47 64 97 04 11
tove.almquist@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Marit Sylvia Alskog

Marit Sylvia Alskog

Lønnskonsulent
+47 77 62 90 21
marit.alskog@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Heidi Ingeborg Asplin

Heidi Ingeborg Asplin

Kvalitetskoordinator
+47 64 97 02 72
heidi.asplin@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kjetil Aune

Kjetil Aune

Bibliotekleder
+47 77 62 90 50
kjetil.aune@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Lidunn Mosaker Boge

Lidunn Mosaker Boge

Kommunikasjonsleder Sjømat
+47 77 62 92 42
lidunn.boge@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bjørn Brekken

Bjørn Brekken

Kvalitetskoord/driftsansvarlig
+47 55 50 12 71
bjorn.brekken@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Per S. Brunsvik

Per S. Brunsvik

Innovasjonskoordinator
+47 71 40 01 26
per.brunsvik@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Kari Grønlien

Kari Grønlien

Adm. rådgiver
+47 77 62 90 42
kari.gronlien@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Wenche Aale Hægermark

Wenche Aale Hægermark

Kommunikasjonsleder Mat
+47 64 97 02 06
wenche.aale.hagermark@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Bente Johansen

Bente Johansen

Prosjektcontroller
+47 77 62 90 83
bente.johansen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Martina Kinn

Martina Kinn

Lønnskonsulent
+47 64 97 01 63
martina.kinn@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Sissel Kjærnli

Sissel Kjærnli

Adm. koordinator
+47 64 97 02 55
sissel.kjarnli@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Reidun Lilleholt Kraugerud

Reidun Lilleholt Kraugerud

Kommunikasjonsleder Akvakultur
+47 64 97 03 89
reidun.lilleholt@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Morgan Lillegård

Morgan Lillegård

Kommunikasjonsdirektør
+47 77 62 92 22
morgan.lillegard@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Mads Lillevold

Mads Lillevold

IT-konsulent
+47 64 97 03 35
mads.lillevold@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Trine Sigrid Ovesen

Trine Sigrid Ovesen

Adm. koordinator
+47 77 62 90 01
trine.ovesen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Magnar Pedersen

Magnar Pedersen

Divisjonsdirektør
+47 77 62 90 24
magnar.pedersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Anne Risbråthe

Anne Risbråthe

EU-Controller
+47 64 97 03 26
anne.risbraathe@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kjell-Åge Rognli

Kjell-Åge Rognli

Forretningsutviklingssjef
+47 77 62 90 12
Kjell-Age.Rognli@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Anna Maria Bencze Rørå

Anna Maria Bencze Rørå

Kvalitetssjef
+47 64 97 03 94
mia.rora@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Camilla Røsjø

Camilla Røsjø

Divisjonsdirektør
+47 64 97 03 50
camilla.rosjo@nofima.no
Ås

40 ansatte funnet i avdeling Administrasjon:


Viser 1–36 av 40

  Neste