Ansatte

41 ansatte funnet i avdeling Administrasjon:


Viser 1–12 av 41

  Neste

Portrettbilde av Tove Almquist

Tove Almquist

IT-konsulent
+47 64 97 04 11
tove.almquist@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Marit Sylvia Alskog

Marit Sylvia Alskog

Lønnskonsulent
+47 77 62 90 21
marit.alskog@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Heidi Ingeborg Asplin

Heidi Ingeborg Asplin

Kvalitetskoordinator
+47 64 97 02 72
heidi.asplin@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kjetil Aune

Kjetil Aune

Bibliotekleder
+47 77 62 90 50
kjetil.aune@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Lidunn Mosaker Boge

Lidunn Mosaker Boge

Kommunikasjonsleder Sjømat
+47 77 62 92 42
lidunn.boge@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Bjørn Brekken

Bjørn Brekken

Kvalitetskoord/driftsanvalig
+47 55 50 12 71
bjorn.brekken@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Emil Bremnes

Emil Bremnes

Kommunikasjonsrådgiver
+47 77 62 90 19
emil.bremnes@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Per S. Brunsvik

Per S. Brunsvik

Innovasjonskoordinator
+47 71 40 01 26
per.brunsvik@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Inger Falck

Inger Falck

HR Rådgiver
+47 77 62 90 16
inger.falck@nofima.no
Tromsø

41 ansatte funnet i avdeling Administrasjon:


Viser 1–12 av 41

  Neste