.

Employees

367 employees found:


Showing 1–12 of 367

  Next

Portrettbilde av Kjersti Aaby

Kjersti Aaby

Research Scientist
+47 64970203
kjersti.aaby@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Sverre Aarøen

Sverre Aarøen

Process Technician
+47 900 72 492
Sverre.Aaroen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Øyvind Aas-Hansen

Øyvind Aas-Hansen

Scientist (on leave)
+47 77 62 92 02
oyvind.aas-hansen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Tatiana Ageeva

Tatiana Ageeva

Ph.D. Scholarshipholder
+47 77 62 92 15
Tatiana.Ageeva@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Leif Akse

Leif Akse

Senior Scientist
+47 77 62 90 32
leif.akse@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Sissel Albrektsen

Sissel Albrektsen

Senior Scientist
+47 55 50 12 04
sissel.albrektsen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Siril Alm

Siril Alm

Scientist
+47 77 62 91 39
siril.alm@nofima.no
Tromsø

367 employees found:


Showing 1–12 of 367

  Next