Employees

367 employees found:


Showing 1–12 of 367

  Next

Portrettbilde av Nils Kristian Afseth

Nils Kristian Afseth

Research Scientist
+47 64 97 04 18
nils.kristian.afseth@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Tatiana Ageeva

Tatiana Ageeva

Ph.D. Scholarshipholder
+47 77 62 92 15
Tatiana.Ageeva@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Sissel Albrektsen

Sissel Albrektsen

Senior Scientist
+47 55 50 12 04
sissel.albrektsen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Siril Alm

Siril Alm

Scientist (on leave)
+47 77 62 91 39
siril.alm@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Valérie Lengard Almli

Valérie Lengard Almli

Research Scientist
+47 64 97 03 05
valerie.lengard@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Tove Almquist

Tove Almquist

IT consultant
+47 64 97 04 11
tove.almquist@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Øivind Andersen

Øivind Andersen

Senior Scientist
+47 64 97 03 92
oivind.andersen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Otto Andreassen

Otto Andreassen

Senior Scientist
+47 77 62 91 30
otto.andreassen@nofima.no
Tromsø

367 employees found:


Showing 1–12 of 367

  Next