Employees

394 employees found:


Showing 1–36 of 394

  Next

Portrettbilde av Sissel Albrektsen

Sissel Albrektsen

Senior Scientist
+47 55 50 12 04
sissel.albrektsen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Siril Alm

Siril Alm

Scientist
+47 77 62 91 39
siril.alm@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Valérie Lengard Almli

Valérie Lengard Almli

Senior Scientist
+47 64 97 03 05
valerie.lengard@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Tove Almquist

Tove Almquist

IT Consultant
+47 64 97 04 11
tove.almquist@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Marit Sylvia Alskog

Marit Sylvia Alskog

Salary Officer
+47 77 62 90 21
marit.alskog@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Morten Andersen

Morten Andersen

Process Technician
+47 77 62 92 34
morten.andersen@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Øivind Andersen

Øivind Andersen

Senior Scientist
+47 64 97 03 92
oivind.andersen@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Bente Asbjørnsen

Bente Asbjørnsen

Senior Engineer
+47 55 50 12 31
bente.asbjornsen@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Tone Aspevik

Tone Aspevik

Scientist
+47 55 50 12 44
tone.aspevik@nofima.no
Bergen

Portrettbilde av Heidi Ingeborg Asplin

Heidi Ingeborg Asplin

Quality Coordinator
+47 64 97 02 72
heidi.asplin@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kjetil Aune

Kjetil Aune

Chief Librarian
+47 77 62 90 50
kjetil.aune@nofima.no
Tromsø

Portrettbilde av Lars Axelsson

Lars Axelsson

Senior Scientist
+47 64 97 02 88
lars.axelsson@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Simon Ballance

Simon Ballance

Senior Scientist
+47 64 97 04 16
simon.ballance@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Gerd Marit Berge

Gerd Marit Berge

Senior Scientist
+47 71 40 01 14
gerd.berge@nofima.no
Sunndalsøra

Portrettbilde av Ingunn Berget

Ingunn Berget

Scientist
+47 64 97 03 22
ingunn.berget@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Kent Berglund

Kent Berglund

Caretaker
+47 64 97 03 88
kent.berglund@nofima.no
Ås

Portrettbilde av Silje Kristine Bergum

Silje Kristine Bergum

Senior Engineer
+47 64 97 04 37
silje.bergum@nofima.no
Ås

394 employees found:


Showing 1–36 of 394

  Next